Strona główna » Gazownia Szczuczyn » Gaz LPG Szczuczyn

Gaz LPG Szczuczyn

Na czym polega serwis LPG?

Osoby używające paliwa gazowego LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników przekazujących paliwo gazowe do domów lub przedsiębiorstw, a także samochodów. W obu przypadkach powinien być on przeprowadzany raz na 12 miesięcy. Opiera się on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Oprócz tego sprawdzany jest również stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się natomiast również filtry, które są składową instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku nieruchomości, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła opalanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale również przebudowywanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności