Strona główna » Gazownia Świebodzice » Gaz płynny Świebodzice

Gaz płynny Świebodzice

Gaz płynny — cena

To ile kosztuje stosowany do ogrzewania domów, napędzania silników spalinowych oraz urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG zależy jest od sytuacji na rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen gazu płynnego nie jest kontrolowana przez URE. W związku z tym, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cennik za litr może się zmieniać nawet kilka razy w ciągu roku. W wielu sytuacjach jest ona zarazem wskazywana dla metra sześciennego gazu zamiast litra, dlatego warto zwrócić uwagę na tę jednostkę podczas porównywania jego cen zakupu.

Jak często trzeba przeprowadzać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Podobnie jak w przypadku zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, także modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić przeglądy techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być przeprowadzony co 2 lata. Z kolei przegląd wewnętrzny co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na gaz płynny muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być przeprowadzane przez przedstawicieli UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności