Strona główna » Gazownia Stepnica » Dostawcy gazu Stepnica

Dostawcy gazu Stepnica

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, według którego rozliczane są faktury za pobór gazu. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy grupy: W-1 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór paliwa gazowego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy gazu do domu przedzielają do nich odbiorców na podstawie ich zużycia gazu w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do domu?

Chcąc zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do domu, trzeba przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni bezpłatne. Sama procedura zmiany sprzedawcy paliwa gazowego na inną, tańszą firmę opiera się z kolei na paru prostych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona przeprowadzona osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmieniania sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje w związku z tym wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu, ale i inne elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności