Strona główna » Gazownia Starogard Gdański » Dostawcy gazu Starogard Gdański

Dostawcy gazu Starogard Gdański

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w naszym kraju

W naszym kraju działa wielu różnych dostawców gazu ziemnego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że zapewnia on najlepsze ceny gazu. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz przeciwnie. Wobec tego przed zmianą dostawcy paliwa gazowego trzeba zawsze dokładnie sprawdzić oferty przynajmniej paru firm działających na krajowym rynku, używając do tego na przykład rankingi udostępniane w Internecie.

Jak osobiście zmienić dostawcę gazu ziemnego?

Osobista zmiana dostawcy paliwa gazowego bez pomocy nowego dostawcy wymaga większego zaangażowania niż w przypadku, kiedy zostaje on upoważniony. Nie oznacza to jednak, że jest znaczniej skomplikowana. W takim przypadku konieczne jest najpierw podpisanie umowy z nowym dostawcą paliwa gazowego. Następnie należy samodzielnie wypowiedzieć umowę z poprzednim dostawcą gazu, a także zawiadomić Operatora Systemu Dystrybucji z wykorzystaniem odpowiedniego dokumentu dostępnego między innymi na jego stronie internetowej lub w oddziale obsługi klienta. Na rozpatrzenie druku dotyczącego zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego dystrybutor gazu ma 21 dni..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności