Strona główna » Gazownia Sokołów Podlaski

Gazownia Sokołów Podlaski

Ile kosztuje podłączenie domu do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem przyłączenia budynku do sieci gazowej to mniej więcej dwa tysiące złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszystkie opłaty za podłączenie domu do sieci gazowej są wskazywane w podpisywanej umowie z gazownią na podstawie wydanych warunków podłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów przyłączenia sieci gazowej do budynku należy też doliczyć cenę wewnętrznej instalacji gazowej.

Zakup szafki gazowej przeznaczonej na licznik

W trakcie realizowania podłączenia gazowego przez gazownie szafka gazowa przystosowana na zamontowanie w niej gazomierza jest kupowana i montowana przez gazownie. W związku z tym odbiorca musi wyłącznie przygotować właściwe miejsce na jej zamocowanie. Istnieje jednak możliwość kupienia szafki gazowej osobiście, w takim przypadku jej koszt będzie odliczony od ceny wykonania przyłącza przez gazownie.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności