Strona główna » Gazownia Śląskie » Gaz LPG Śląskie

Gaz LPG Śląskie

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w przypadku domów, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych pieców opalanych węglem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również modernizowanych obiektach.

Czy montaż LPG w samochodzie się opłaca?

Zamontowanie LPG w samochodzie to świetna opcja na zmniejszenie wydatków eksploatacyjnych. Aktualnie pomimo stałych podwyżek cen gazu LPG stale jest on tańszy niż benzyna czy olej napędowy o mniej więcej 50%. Wobec tego montaż instalacji LPG w pojeździe umożliwia wydawać mniej za paliwo, zwłaszcza w sytuacji kiedy miesięcznie jest nim pokonywanych sporo kilometrów. Koszt jej zamontowania zwraca się najczęściej po mniej więcej roku.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności