Strona główna » Gazownia Sieraków

Gazownia Sieraków

Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia umowy na sprzedaż i dostawę gazu ziemnego w gazowni?

Osoby, które chcą zawrzeć pierwszą umowę z gazownią na dostawę paliwa gazowego osobiście lub deklarują odbiór paliwa gazowego większy niż 110 kWh/h mogą to wykonać w punkcie obsługi klienta. Potrzebne będą do tego natomiast takie dokumenty jak: dowód tożsamości, oświadczenie o wyborze dostawcy rezerwowego, potwierdzenie tytułu prawnego do domu. Na podstawie tych dokumentów przedstawiciel firmy przygotuje umowę na dostawę i dostarczanie gazu, a cały proces zawierania jej zajmie mniej więcej godzinę.

Jak drogie jest podłączenie budynku do sieci gazowej?

Orientacyjny cennik kosztów związanych z wykonaniem przyłączenia budynku do sieci gazowej to mniej więcej 2 000 złotych netto, w przypadku klientów indywidualnych, których podłączenie ma długość do 15 metrów. Wszelkie opłaty za przyłączenie nieruchomości do sieci gazowej są zawarte w podpisywanej umowie z gazownią na bazie wydanych warunków przyłączenia do sieci i taryf Polskiej Spółki Gazownictwa. Dodatkowo do kosztów podłączenia sieci gazowej do domu trzeba również doliczyć koszt wewnętrznej instalacji gazowej.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności