Strona główna » Gazownia Siechnice » Butle gazowe Siechnice

Butle gazowe Siechnice

W jakich miejscach można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalistycznych rozlewniach gazu, przynosząc do nich własny pusty zbiornik. O wiele sprawniejszym rozwiązaniem jest z kolei wymienienie pustej butli na napełnioną w miejscach wymiany butli obecnych także na wielu stacjach benzynowych. W tym przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie cenę umieszczonego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji powinny być składowane we właściwy sposób. Ogólnie rzecz biorąc używane są więc w tym celu specjalistyczne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony chronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej umożliwiają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe musi być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności