Strona główna » Gazownia Siechnice

Gazownia Siechnice

Jak można znaleźć biura Polskiej Spółki Gazownictwa?

Polska Spółka Gazownictwa posiada aktualnie 17 głównych punktów w naszym kraju, w których można załatwić różnorodne formalności związane ze sprzedażą oraz dystrybucją paliwa gazowego. Zlokalizowane są one w wojewódzkich miastach naszego kraju, w każdym z województw. Oprócz tego gazownia posiada też terenowe oddziały obsługi klientów. Za sprawą tego, sprawy można załatwić w gazowni nie tylko online, ale również osobiście wybierając się do jednego z jej punktów.

Jak zgłosić nieprawidłową pracę gazomierza?

W przypadku, gdy licznik gazu pracuje niepoprawnie, wszyscy odbiorcy gazu ziemnego ma prawo do jego sprawdzenia na żądanie. Formularz skontrolowanie poprawności wskazań licznika można złożyć przez internet korzystając z portalu gazowni eBOK, a także osobiście w jednym z biur obsługi klienta gazowni. W przypadku, gdy praca licznika jest właściwa, osoba zlecająca musi jednak pokryć cenę zrealizowanego badania.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności