Strona główna » Gazownia Sianów » Gaz płynny Sianów

Gaz płynny Sianów

Zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu zewnętrznego związany jest z wydatkiem około 5-7 tysięcy złotych. By zmniejszyć ten koszt, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie mniej kosztowny. Do plusów posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast głównie możliwość swobodnego wyboru sprzedawcy gazu, a wobec tego wyboru atrakcyjniejszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również pamiętać o tym, że wszystkie sprawy takie jak między innymi naprawy usterek czy przeglądy trzeba będzie przeprowadzać osobiście.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Gaz płynny LPG to opcja, która umożliwia na używanie gazu w sytuacji gdy nie ma możliwości przyłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do odpowiednich, zamontowanych na posesji zbiorników. Z opcji tej mogą korzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale także deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności