Strona główna » Gazownia Sępopol » Dostawcy gazu Sępopol

Dostawcy gazu Sępopol

Taryfy gazu dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do firm przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla domu, w przypadku firm, które mieszczą się we wskazanych limitach poboru gazu ziemnego na 12 miesięcy. Dodatkowo gaz dla przedsiębiorstw sprzedawany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Warto natomiast wiedzieć, że ostatnia taryfa W-8 przeznaczona jest głównie dla zakładów przemysłowych, gdyż gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby przedtem szczegółowo ją przeczytać i sprawdzić, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje również podpisanie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wymówieniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności