Strona główna » Gazownia Sędziszów » Gaz płynny Sędziszów

Gaz płynny Sędziszów

Zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu naziemnego związany jest z wydatkiem mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten wydatek, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można z kolei głównie możliwość nieograniczonego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru korzystniejszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również pamiętać o tym, że wszystkie obowiązki takie jak na przykład naprawy awarii czy badania techniczne trzeba będzie przeprowadzać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Płynne paliwo gazowe LPG to rozwiązanie, które pozwala na wykorzystywanie gazu w przypadku gdy nie ma możliwości podłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do odpowiednich, zamontowanych na działce zbiorników. Z metody tej mogą korzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale także deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności