Strona główna » Gazownia Sędziszów Małopolski » Gaz LPG Sędziszów Małopolski

Gaz LPG Sędziszów Małopolski

Do czego jest wykorzystywany gaz LPG?

Paliwo gazowe LPG przede wszystkim jest doskonałym rozwiązaniem dającym możliwość na dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości niemających możliwości przyłączenia ich do sieci gazowej. Poprzez montaż zbiornika LPG właściciele domów i firm mają możliwość wykorzystywania paliwa gazowego w swoich lokalach do ogrzewania ich, przygotowywania posiłków czy podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo gaz LPG wykorzystywany jest również do na przykład: zasilania urządzeń gazowych z wykorzystaniem butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, zasilania wózków widłowych, zasilania samochodów z wykorzystaniem instalacji gazowych LPG, które pozwalają zaoszczędzić na paliwie, produkcji kosmetyków czy żywności.

W jakich butlach oferowany jest gaz LPG?

Aktualnie w Polsce butle LPG oferowane są w kilku wersjach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. W związku z tym gaz LPG dostępny jest w butlach: turystycznych cechujących się najmniejszą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, standardowych 11 kg, które stosowane są na przykład w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być wykorzystywane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, wykorzystywane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania domów..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności