Strona główna » Gazownia Ścinawa » Gaz LPG Ścinawa

Gaz LPG Ścinawa

Ile trzeba zapłacić za zamontowanie LPG w aucie?

Montaż instalacji LPG w pojeździe pozwala zmniejszyć wydatki za paliwo nawet kilkaset złotych w ciągu miesiąca. By skorzystać z takiej możliwości, trzeba jednak najpierw zamontować właściwą instalację LPG. Koszt montażu instalacji LPG w samochodzie uzależnione jest od wielu czynników. Wyróżnić wśród nich można na przykład: rodzaj silnika w aucie, rodzaj generacji instalacji LPG do samochodów, których jest 6, a ich koszt waha się od 1500 złotych do 10 000 złotych, producent instalacji gazowej LPG. Zamontowanie instalacji LPG w samochodzie oprócz kosztów samego zamontowania wiążę się również z innymi kosztami takimi jak serwis oraz dodatkowa opłata podczas badania technicznego samochodu.

Jaki jest cennik gazu LPG?

Aktualne podwyżki cen gazu wywołane niestabilną sytuacją na rynkach światowych nie ominęły także gazu LPG. Cena gazu LPG w 2022 roku zmieniła się z około 2 zł za litr do 3,50 zł za litr. Zdaniem wielu specjalistów to jednak nie koniec podwyżek dla osób ogrzewających swoje nieruchomości z użyciem gazu LPG. Ceny gazu LPG nie są kontrolowane przez Urząd Regulacji Energetyki. Wobec tego na to, oddziaływanie na to, jak one się kształtują, ma jedynie sytuacja gospodarcza na rynkach. Sposobem na mniejsze koszty przy zakupie gazu LPG jest na przykład kupowanie go poza okresem zimowym, kiedy jego cenniki są mniejsze..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności