Strona główna » Gazownia Ścinawa » Dostawcy gazu Ścinawa

Dostawcy gazu Ścinawa

Dlaczego ceny gazu są różne w zależności od dostawcy paliwa gazowego ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu ziemnego, które oferują sprzedawcy paliwa gazowego, zależne są od wielu różnorodnych czynników. Jednym z nich jest przede wszystkim cena gazu po jakiej został on zakupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup gazu ziemnego tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość zniżek dla hurtowych zakupów. Poza tym na koszt gazu ziemnego poszczególnych sprzedawców wpływ mają także pośrednio takie czynniki jak: doświadczenie, liczba obsługiwanych klientów,marketing. Dodatkowo należy również wspomnieć, że najatrakcyjniejsze cenniki gazu ziemnego zapewniają najczęściej alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić dostawcę gazu do firmy?

Firmy, które stosują gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego zakupem. Zmiana sprzedawcy gazu na tańszego daje im z kolei możliwość uzyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych w ciągu roku. Poza tym zmieniając dostawcę gazu do firm, mogą one również negocjować nowe, lepsze warunki umowy lub zdecydować się na skorzystanie z dodatkowych usług realizowanych przez wybranego sprzedawcę. Opcja ta ma w związku z tym same plusy. Z kolei w przypadku wyboru dostawcy gazu ziemnego z gwarancją ceny umożliwia to szczegółowo zaplanowanie budżetu firmy na okres obowiązywania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności