Strona główna » Gazownia Sanok » Dostawcy gazu Sanok

Dostawcy gazu Sanok

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w naszym kraju

W Polsce działa wielu różnych dostawców gazu, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich dostawców paliwa gazowego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie znaczy jednak tego, że oferuje on najniższe ceny gazu ziemnego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz odwrotnie. W związku z tym przed zmianą dostawcy paliwa gazowego należy zawsze szczegółowo sprawdzić oferty co najmniej paru firm działających na polskim rynku, wykorzystując do tego na przykład rankingi dostępne w Internecie.

Jak osobiście zmienić dostawcę gazu ziemnego?

Samodzielna zmiana dostawcy gazu bez pomocy nowego dostawcy wymaga większego zaangażowania niż w sytuacji, gdy zostaje on upoważniony. Nie znaczny to jednak, że jest znaczniej trudniejsza. W takim przypadku konieczne jest najpierw zawarcie umowy z nowym dostawcą paliwa gazowego. Następnie należy osobiście wypowiedzieć umowę ze starym dostawcą paliwa gazowego, a również poinformować OSD za pomocą specjalnego dokumentu dostępnego między innymi na jego stronie internetowej lub w filii obsługi klienta. Na rozpatrzenie dokumentu dotyczącego zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dystrybutor paliwa gazowego ma 21 dni..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności