Strona główna » Gazownia Sanniki » Dostawcy gazu Sanniki

Dostawcy gazu Sanniki

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu ziemnego do firm przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w przypadku firm, które mieszczą się we wskazanych limitach poboru paliwa gazowego na rok. Poza tym gaz dla przedsiębiorstw oferowany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Należy z kolei pamiętać, że najwyższa taryfa W-8 skierowana jest przede wszystkim dla zakładów przemysłowych, gdyż gaz jest w niej przesyłany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju rankingi. Po wybraniu odpowiedniej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy paliwa gazowego i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszystkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy paliwa gazowego zaproponuje również podpisanie upoważnienia. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z rozwiązaniem poprzedniej umowy oraz powiadomieniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności