Strona główna » Gazownia Rzgów » Gaz LPG Rzgów

Gaz LPG Rzgów

Na czym polega serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników dostarczających gaz LPG do gospodarstw domowych czy firm, a także samochodów. W obu przypadkach musi być on przeprowadzany co 12 miesięcy. Polega on na zbadaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Oprócz tego kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się natomiast również filtry, które są składową instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w sytuacji domów, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także przebudowywanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności