Strona główna » Gazownia Rzgów » Butle gazowe Rzgów

Butle gazowe Rzgów

Jak transportować butle gazowe?

Planując zakup butli gazowej należy zadbać też o jej odpowiedni przewóz w odpowiedni sposób. Wobec tego butle gazowe do gospodarstwa domowego i turystyczne mogą być transportowane wyłącznie w pozycji pionowej, zaworem skierowanym ku górze. Sam zbiornik musi być natomiast chroniony przed przewróceniem się po wnętrzu samochodu. Nie wolno natomiast przewozić butli gazowych w bagażnikach, gdyż narażone są one w nich na samoistne przemieszczanie się. Pełne butle po przetransportowaniu powinny być składowane w suchym, zacienionym pomieszczeniu, w pionie.

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, zależy od różnorodnych czynników. Wymienić spośród nich można przede wszystkim wielkość butli. Im jest ona pojemniejsza, tym przez dłuższy czas można z niej wobec tego korzystać. Oprócz tego czas stosowania butli gazowej uzależniony jest dodatkowo od tego, w jaki sposób jest ona wykorzystywana i wydajności urządzeń zasilanych z jej wykorzystaniem. Standardowe butle gazowe 11 kg, używane w kuchenkach gazowych w domach wystarczają zazwyczaj na około miesiąc przygotowywania posiłków z użyciem gazu umieszczonego w nich..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności