Strona główna » Gazownia Rzeszów » Butle gazowe Rzeszów

Butle gazowe Rzeszów

Najpopularniejsze rodzaje zbiorników gazowych

Aktualnie na rynku wyróżnić można kilka różnorodnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, do czego będą one wykorzystywane. W związku z tym wyróżnić można między innymi: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych mające pojemność 11 kg, czasem wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane przede wszystkim do zastosowań w przemyśle niekiedy ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg używane do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wytwarzane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do domu zależny jest przede wszystkim od jej rodzaju. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiej butli to koszt jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są natomiast różne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymianę butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności