Strona główna » Gazownia Rzepin » Butle gazowe Rzepin

Butle gazowe Rzepin

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego uzależniony jest głównie od jej wagi. Cena standardowej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiej butli kosztuje jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różnorodne w zależności od miejsca, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną.

Najpopularniejsze rodzaje zbiorników gazowych

Obecnie w sprzedaży znaleźć można wiele różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, do czego będą one wykorzystywane. W związku z tym wyróżnia się między innymi: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone głównie do zastosowań w przemyśle niekiedy ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg używane do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z którego wytwarzane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności