Strona główna » Gazownia Ryn » Gaz LPG Ryn

Gaz LPG Ryn

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Jedno z nich polega na osobistym kupieniu pustej butli o właściwej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Kolejna metoda opiera się natomiast na wybraniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym trzeba opłacić kaucje za pustą butlę, a także znajdujący się w niej gaz. W związku z tym koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną opcją jest przeprowadzenia odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności