Strona główna » Gazownia Ryn » Dostawcy gazu Ryn

Dostawcy gazu Ryn

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu?

Jednym z wielu rozwiązań na rozliczanie gazu przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które opierają się na sporządzaniu faktur na bazie regularnie wykonywanych odczytów gazomierza. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest pewność, że opłaty za gaz dotyczą tylko rzeczywiście pobranej ilości paliwa gazowego, dzięki temu nie należy się bać zaległości. Włączenie rozliczeń rzeczywistych gazu ziemnego wymaga kontaktu z dostawcą gazu ziemnego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tego sposobu.

Najwięksi sprzedawcy gazu ziemnego w naszym kraju

W Polsce funkcjonuje wielu różnorodnych dostawców gazu ziemnego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich sprzedawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie oznacza jednak tego, że zapewnia on najlepsze ceny gazu. W wielu przypadkach jest nawet wręcz przeciwnie. Wobec tego przed zmienieniem dostawcy gazu ziemnego należy zawsze szczegółowo sprawdzić oferty co najmniej kilku firm funkcjonujących na polskim rynku, wykorzystując do tego między innymi rankingi udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności