Strona główna » Gazownia Ryn » Butle gazowe Ryn

Butle gazowe Ryn

Jaki gaz w butli wybrać zimową porą?

W sytuacji, kiedy butle gazowe mają być stosowane zimą, warto postawić na modele zatankowane samym propanem. Gaz ten wyróżnia się bowiem odparowywaniem w temperaturach równych aż -42 oC. Za sprawą tego używanie go nawet w minusowych temperaturach nie będzie problematyczne. W tych samych warunkach butle gazowe wypełnione mieszanką propanu i butanu mogą natomiast nie zasilać urządzeń gazowych w odpowiedni sposób, gdyż gaz ten nie odparowuje już w temperaturze 0,5 stopni Celsjusza.

Jaka jest cena butli gazowe?

By móc używać butlę gazową w domu, trzeba ją najpierw zakupić. Butle gazowe można kupić puste, a także już pełne. W pierwszym przypadku wartość butli gazowej wynosi w granicach około 200 złotych, z kolei w drugim do wartości samej butli należy dołożyć także koszt zawartego w niej gazu, całkowita cena równa się w związku z tym aktualnie mniej więcej trzystu złotych. Mniej kosztowną metodą jest natomiast kupienie używanej butli gazowej, należy jednak przy tym pamiętać, aby skontrolować, czy posiada ona aktualną homologację, której okres wskazywany jest na zbiorniku..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności