Strona główna » Gazownia Ryglice » Gaz LPG Ryglice

Gaz LPG Ryglice

Jak zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsze z nich polega na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna metoda polega natomiast na wybraniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także znajdujący się w niej gaz. Wobec tego koszt samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takim przypadku jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest zbiornika. W takiej sytuacji nie trzeba za niego płacić nic oprócz kosztów wydzierżawienia. Do ceny instalacji LPG w gospodarstwie domowym czy firmie należy także doliczyć takie elementy jak: sporządzenie projektu instalacji, wylanie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności