Strona główna » Gazownia Ryglice » Dostawcy gazu Ryglice

Dostawcy gazu Ryglice

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw paliwa gazowego?

Jednym z kilku sposobów na rozliczanie gazu ziemnego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które opierają się na wystawianiu faktur na bazie regularnie podawanych odczytów gazomierza. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest gwarancja, że koszty za gaz dotyczą jedynie faktycznie pobranej ilości paliwa gazowego, za sprawą tego nie należy się bać zaległości. Włączenie rozliczeń rzeczywistych gazu ziemnego wymaga kontaktu z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tej metody.

Najwięksi sprzedawcy gazu ziemnego w naszym kraju

W Polsce istnieje wielu różnorodnych dostawców gazu, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i wyłącznie na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich sprzedawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Duża popularność dostawcy nie znaczy jednak tego, że zapewnia on najniższe ceny paliwa gazowego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz inaczej. Wobec tego przed zmienieniem sprzedawcy paliwa gazowego należy zawsze dokładnie przeanalizować oferty co najmniej paru firm działających na polskim rynku, stosując do tego na przykład porównywarki udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności