Strona główna » Gazownia Rydzyna » Gaz LPG Rydzyna

Gaz LPG Rydzyna

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwsze z nich polega na osobistym zakupie pustej butli o odpowiedniej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Druga opcja opiera się z kolei na wybraniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt samej butli to około od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w domu czy przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takiej sytuacji jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest dzierżawa odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności