Strona główna » Gazownia Rydułtowy » Gaz LPG Rydułtowy

Gaz LPG Rydułtowy

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku nieruchomości, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych źródeł ciepła opalanych węglem. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także modernizowanych obiektach.

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG muszą pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników przekazujących paliwo gazowe do domów lub przedsiębiorstw, a również aut. W obu sytuacjach musi być on wykonywany co 12 miesięcy. Polega on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Oprócz tego sprawdzany jest także stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się natomiast także filtry, które są częścią instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności