Strona główna » Gazownia Rychwał » Dostawcy gazu Rychwał

Dostawcy gazu Rychwał

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, według którego wyliczane są faktury za pobór gazu ziemnego. W przypadku domu określana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym sprzedawcy gazu do domu przypisują do nich odbiorców na podstawie ich poboru gazu ziemnego w ciągu roku.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do domu?

Planując zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego, należy głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni nieodpłatne. Sama procedura zmienienia sprzedawcy paliwa gazowego na nową, lepszą firmę polega natomiast na kilku prostych krokach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona wykonana samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje w związku z tym wybranie właściwej oferty, w której nie tylko cena paliwa gazowego, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności