Strona główna » Gazownia Rybnik » Butle gazowe Rybnik

Butle gazowe Rybnik

Rodzaje zbiorników gazowych

Aktualnie na rynku wyróżnić można parę różnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, do czego będą one stosowane. W związku z tym wyróżnić można między innymi: butle gazowe do domu mające pojemność 11 kg, niekiedy posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane głównie do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z jakiego wytwarzane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości.

Jak dużo butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest głównie od jej rodzaju. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika kosztuje wyłącznie tyle ile sam gaz. Cenniki gazu są natomiast różne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności