Strona główna » Gazownia Rudnik nad Sanem » Gaz płynny Rudnik nad Sanem

Gaz płynny Rudnik nad Sanem

Główne zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Inwestycja w nowy zbiornik na gaz płynny w przypadku modelu zewnętrznego związany jest z kosztami mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Aby obniżyć ten wydatek, można go z kolei kupić od kogoś, w takim przypadku używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie mniej kosztowny. Do zalet posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można natomiast głównie możliwość swobodnego wyboru sprzedawcy gazu, a w związku z tym wyboru korzystniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, należy jednak także wiedzieć o tym, że wszystkie obowiązki takie jak na przykład naprawy usterek czy badania trzeba będzie przeprowadzać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Płynne paliwo gazowe LPG to rozwiązanie, które pozwala na używanie gazu w przypadku gdy nie istnieje możliwość przyłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do odpowiednich, zamontowanych na posesji zbiorników. Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele domów, ale również deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności