Strona główna » Gazownia Rudnik nad Sanem » Butle gazowe Rudnik nad Sanem

Butle gazowe Rudnik nad Sanem

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do domu uzależniony jest głównie od jej wagi. Wartość standardowej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymiana takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są z kolei różne uzależnione są one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną.

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Współcześnie w sprzedaży wyróżnić można kilka różnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, w jakim celu one stosowane. Wobec tego wyróżnić można na przykład: butle gazowe do domu mające pojemność 11 kg, niekiedy mające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania lokali, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności