Strona główna » Gazownia Ruda Śląska » Butle gazowe Ruda Śląska

Butle gazowe Ruda Śląska

Rodzaje butli gazowych

Współcześnie w sprzedaży wyróżnić można parę różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa przede wszystkim to, do czego będą one wykorzystywane. W związku z tym wyróżnić można między innymi: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, niekiedy mające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w przemyśle niekiedy ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg używane do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości.

Jak dużo butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do domu uzależniony jest głównie od jej pojemności. Koszt najpopularniejszej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika kosztuje jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności