Strona główna » Gazownia Różan » Gaz LPG Różan

Gaz LPG Różan

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Jedno z nich opiera się na osobistym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Inna opcja polega z kolei na udaniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną opcją jest dzierżawa odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności