Strona główna » Gazownia Różan » Dostawcy gazu Różan

Dostawcy gazu Różan

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu ziemnego?

Jednym z wielu rozwiązań na rozliczanie gazu przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na sporządzaniu rachunku na bazie regularnie wykonywanych odczytów gazomierza. Jedną z głównych zalet tej metody jest gwarancja, że opłaty za gaz dotyczą wyłącznie faktycznie zużytej ilości gazu ziemnego, dzięki temu nie należy się obawiać zaległości. Włączenie rozliczeń rzeczywistych gazu wymaga skontaktowania się z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tego sposobu.

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w Polsce

W Polsce działa wielu różnych sprzedawców paliwa gazowego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i wyłącznie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich sprzedawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie znaczy jednak tego, że gwarantuje on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz inaczej. Wobec tego przed zmianą sprzedawcy gazu trzeba zawsze szczegółowo sprawdzić oferty przynajmniej kilku firm funkcjonujących na polskim rynku, używając do tego między innymi porównywarki dostępne w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności