Strona główna » Gazownia Ropczyce » Gaz LPG Ropczyce

Gaz LPG Ropczyce

Jaki jest koszt montażu LPG w domu lub przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takiej sytuacji jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest dzierżawa odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jakich butlach oferowany jest gaz LPG?

Obecnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w kilku rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym przeznaczeniem. Wobec tego gaz LPG sprzedawany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się małą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpopularniejszych 11 kg, które używane są na przykład w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg używane do napędzania wózków widłowych, które mogą być wykorzystywane w pozycji poziomej, mające pojemność 33 kg, wykorzystywane w przemyśle oraz do ogrzewania pomieszczeń..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności