Strona główna » Gazownia Reszel » Dostawcy gazu Reszel

Dostawcy gazu Reszel

Od czego uzależniona jest wysokość faktur za gaz?

Wysokość rachunków za gaz w danym czasie rozliczeniowym uzależniona jest od wielu różnorodnych elementów, z czego jedynie jednym z nich jest koszt 1 kWh gazu ziemnego zależna od taryfy, do jakiej przypisany jest odbiorca. Poza tym do finalnych kosztów widocznych na fakturze doliczane są także takie koszty jak na przykład: opłata abonamentowa, która jest opłatą za wystawianie i przesłanie rachunków oraz przygotowywanie rozliczeń, opłaty handlowe za sprzedaż gazu ziemnego, opłaty dystrybucyjne, które są opłatami dystrybutora paliwa gazowego, którym nie zawsze musi być jego sprzedawca. W związku z tym tak ważne jest to, aby podczas zmiany dostawcy gazu zwracać uwagę nie tylko na cenę paliwa gazowego, ale również wysokość pozostałych kosztów.

Dlaczego warto zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Firmy, które używają gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą niezwykle duże koszty związane z jego dostarczaniem. Zmiana sprzedawcy gazu na tańszego gwarantuje im natomiast możliwość zyskania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych przez 12 miesięcy. Dodatkowo zmieniając sprzedawcę gazu do firm, mogą one także negocjować nowe, lepsze warunki umowy lub skorzystać z innych usług realizowanych przez nowego dostawcę. Rozwiązanie to ma w związku z tym same plusy. Natomiast w sytuacji wyboru sprzedawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny daje możliwość to szczegółowo zaplanowanie wydatki przedsiębiorstwa na czas trwania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności