Strona główna » Gazownia Reszel » Butle gazowe Reszel

Butle gazowe Reszel

Na co zwrócić uwagę podłączyć butlę gazową w odpowiedni sposób?

Żeby podłączyć butlę gazową do kuchenki gazowej lub innego urządzenia należy w pierwszej kolejności usunąć plombę foliową znajdującą się na zaworze, która gwarantuje, że zbiornik jest pełny, a następnie zerwać plastikową zaślepkę. W tym czasie zawór butli musi być stale zamknięty. Przed montowaniem reduktora do zaworu warto również skontrolować, czy uszczelka zlokalizowana w zaworze w butli jest we właściwym stanie, w przypadku, kiedy jest ona przerwana, należy się natomiast skontaktować ze sprzedawcą butli. Po zamocowaniu reduktora na zaworze butli z gazem należy już wyłącznie odkręcić go wykonując jeden obrót w odpowiednim kierunku.

W jakim celu mogą być wykorzystywane butle gazowe?

Pomimo,że butle gazowe są kojarzone głównie z zastosowaniem w kuchenkach na gaz w domach, oferowany w nich gaz może być stosowany na wiele różnorodnych sposobów. Butle gazowe 11 kg to zbiorniki doskonale sprawdzające się również w piecykach gazowych oraz grillach, wykorzystywane są one dodatkowo do napędzania wózków widłowych lub cięcia metalu. Z ich wykorzystaniem zasilane są również grzejniki na butle gazowe i nagrzewnice i parasole..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności