Strona główna » Gazownia Rejowiec » Gaz płynny Rejowiec

Gaz płynny Rejowiec

W jaki sposób może być rozliczany płynne paliwo gazowe ze zbiornika?

W przypadku zamontowanego zbiornika na płynne paliwo gazowe, do którego regularnie dostarczany jest gaz przez wybranego dostawcę, najczęściej można wybrać jeden z dwóch rodzajów płatności. Pierwszy z nich polega na opłacaniu całości dostaw gazu płynnego, po napełnieniu zbiornika. Drugi to natomiast system telemetryczny, który za pomocą gazomierza zlicza zużycie gazu. Na bazie tych danych następnie co miesiąc przesyłana jest faktura obejmująca wyłącznie rzeczywiste zużycie paliwa.

Jak długo trzeba czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny wynosi około 25%, należy zadbać o kolejne tankowanie. Wobec tego należy złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego ustalana jest również data tankowania zbiornika. Zazwyczaj dostawy gazu realizowane są natomiast w ciągu kilku dni. Czas oczekiwania na dostawę gazu może się natomiast wydłużyć w okresie letnim, wynika to z większego popytu napełnianiem zbiorników na płynne paliwo gazowe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności