Strona główna » Gazownia Rejowiec Fabryczny » Gaz płynny Rejowiec Fabryczny

Gaz płynny Rejowiec Fabryczny

Czy ogrzewanie na gaz płynny się opłaca?

Choć ceny gazu płynnego stale wzrastają ogrzewanie domów oraz firm za pomocą tego paliwa stale jest o wiele opłacalniejsze od, na przykład ogrzewania olejem opałowym. Wybór płynnego paliwa gazowego do ogrzewania pomieszczeń pozwala w związku z tym zaoszczędzić nawet do 30% w przypadku długofalowych inwestycji. Dodatkowo gaz płynny wliczany jest do paliw czystych, które nie tworzą sadzy, a co za tym idzie, pozwalają zmniejszyć konieczność oczyszczania kominów czy urządzeń grzewczych. Ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa gazem płynnym nie wymaga także posiadania odpowiedniej kotłowni.

Jakie są zalety ogrzewania domu gazem płynnym?

Ogrzewanie na gaz według informacji GUS wykorzystywane jest w ponad 62% domów. W wielu przypadkach paliwo gazowe dostarczane jest do niego natomiast ze specjalnych zbiorników, które mogą być dzierżawione lub zamontowane samodzielnie. Do najważniejszych zalet tego typu ogrzewania zaliczyć można na przykład: wysoką efektywność grzewczą, zwłaszcza w przypadku używania kotłów gazowych kondensacyjnych, niewielką awaryjność instalacji, samoobsługowość, prawie całkowity brak wpływu na środowisko naturalne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności