Strona główna » Gazownia Reda » Gaz płynny Reda

Gaz płynny Reda

Gaz płynny — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania domów, napędzania silników spalinowych i urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG zależy jest od sytuacji gospodarczej. Wszystko za sprawą tego, że cena płynnego paliwa gazowego nie jest ustalana przez Urząd Regulacji Energetyki. W związku z tym, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cena za 1 litr może się zmieniać nawet kilka razy do roku. W wielu przypadkach jest ona jednocześnie podawana dla m3 gazu zamiast litra, dlatego warto zwrócić uwagę na tę jednostkę w trakcie porównywania jego kosztów zakupu.

Jak często trzeba przeprowadzać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Tak samo jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, również modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić przeglądy techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być wykonany co 2 lata. Natomiast rewizja wewnętrzna co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na gaz płynny muszą mieć ją przeprowadzoną co 10 lat. Wszystkie badania techniczne muszą być wykonywane przez pracowników UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności