Strona główna » Gazownia Recz » Gaz LPG Recz

Gaz LPG Recz

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwsze z nich polega na osobistym zakupie nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni gazu. Kolejna opcja polega z kolei na wybraniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym koszt wyłącznie butli to około od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest przeprowadzenia odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności