Strona główna » Gazownia Recz » Dostawcy gazu Recz

Dostawcy gazu Recz

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu?

Jednym z kilku sposobów na rozliczanie gazu przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na sporządzaniu rachunku na bazie regularnie wykonywanych odczytów licznika. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest gwarancja, że koszty za gaz dotyczą jedynie rzeczywiście pobranej ilości paliwa gazowego, dzięki temu nie należy się bać niedopłat. Włączenie rozliczeń rzeczywistych gazu wymaga skontaktowania się z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tej metody.

Najwięksi sprzedawcy paliwa gazowego w naszym kraju

W naszym kraju działa wielu różnych sprzedawców paliwa gazowego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Duża popularność dostawcy nie znaczy jednak tego, że gwarantuje on najniższe ceny gazu ziemnego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz inaczej. Wobec tego przed zmienieniem dostawcy gazu należy zawsze dokładnie sprawdzić oferty przynajmniej kilku firm działających na polskim rynku, wykorzystując do tego między innymi rankingi udostępniane w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności