Strona główna » Gazownia Rawicz » Gaz LPG Rawicz

Gaz LPG Rawicz

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w przypadku domów, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala zastosować w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła zasilanych paliwem stałym. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale również remontowanych budynkach.

Czym jest serwis LPG?

Użytkownicy gazu LPG powinny pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw, a także aut. W obu przypadkach musi być on wykonywany raz na 12 miesięcy. Opiera się on na zbadaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Poza tym kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się z kolei także filtry, które są elementem instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności