Strona główna » Gazownia Rawicz » Gaz płynny Rawicz

Gaz płynny Rawicz

Jakie odległości należy zachować przy montażu zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Planując zamontować zbiornik na gaz płynny w zewnętrznej postaci, trzeba pamiętać o przestrzeganiu odpowiednich odległości od miejsca, w którym zostanie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na płynne paliwo gazowe musi być zlokalizowany: co najmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw mający zamontowane swoje zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wybierania dostawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru należy natomiast zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale także renomę dostawcy. Musi on posiadać aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Dodatkowo ważna jest również jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem właściwie funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności