Strona główna » Gazownia Rawicz » Dostawcy gazu Rawicz

Dostawcy gazu Rawicz

Jak zmienić dostawcę gazu do firmy?

Chcąc zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy, warto głównie wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. Wobec tego najpierw trzeba wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszelkie jej zapisy są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje również podpisanie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wypowiedzeniem poprzedniej umowy oraz powiadomieniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego.

Dlaczego najtańszy dostawca gazu ziemnego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując tańszego dostawcy paliwa gazowego, większość osób zwraca uwagę głównie na koszt za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez wybraną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca paliwa gazowego jest najlepszy. Wobec tego najlepiej przy analizowaniu ofert dostawców gazu wykorzystywać rankingi, w których zawarte są nie tylko ceny gazu, ale również informacje na temat pozostałych usług świadczonych w ramach zawartej umowy, inne opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej przedterminowego rozwiązania bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności