Strona główna » Gazownia Rawa Mazowiecka » Gaz płynny Rawa Mazowiecka

Gaz płynny Rawa Mazowiecka

Jakie odległości trzeba zachować w trakcie montażu zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Planując zamontować zbiornik na gaz płynny w naziemnej postaci, trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiednich odległości od miejsca, w którym będzie on umieszczony. W związku z tym taki zbiornik na gaz płynny musi być zlokalizowany: przynajmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw posiadający zamontowane własne zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wyboru dostawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru należy jednak zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale także renomę dostawcy. Musi on mieć aktualną koncesję na dostawę paliw. Poza tym ważna jest również jakość sprzedawanego gazu płynnego. To od niej uzależnione jest bowiem poprawne działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności