Strona główna » Gazownia Rawa Mazowiecka » Dostawcy gazu Rawa Mazowiecka

Dostawcy gazu Rawa Mazowiecka

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, należy głównie wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu dla domu. Wobec tego najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwiązaniem poprzedniej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu.

Czemu najtańszy dostawca gazu nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując lepszego sprzedawcy paliwa gazowego, wiele osób zwraca uwagę głównie na cenę za 1 kWh gazu oferowaną przez daną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca gazu jest najlepszy. Wobec tego najlepiej przy sprawdzaniu ofert dostawców paliwa gazowego wykorzystywać porównywarki, w których zawarte są nie tylko ceny gazu, ale również informacje na temat pozostałych usług świadczonych w ramach podpisanej umowy, inne opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności