Strona główna » Gazownia Raszków » Dostawcy gazu Raszków

Dostawcy gazu Raszków

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do firm kwalifikują oni swoich klientów do grup taryfowych skierowanych dla gospodarstw domowych, w przypadku przedsiębiorstw, które mieszczą się w określonych limitach poboru gazu ziemnego na rok. Oprócz tego gaz dla przedsiębiorstw oferowany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Należy z kolei wiedzieć, że ostatnia taryfa W-8 skierowana jest głównie dla firm przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej przesyłany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu do domu?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego, należy głównie pamiętać, że rozwiązanie to jest całkowicie darmowe. Sam proces zmienienia sprzedawcy paliwa gazowego na inną, tańszą firmę polega z kolei na paru prostych etapach. W zależności od wybranej metody może zostać ona wykonana osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy pełnomocnictwa. Najwięcej czasu w sytuacji zmieniania sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena paliwa gazowego, ale i inne warunki będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności