Strona główna » Gazownia Rakoniewice » Gaz LPG Rakoniewice

Gaz LPG Rakoniewice

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające paliwa gazowego LPG powinny pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników dostarczających paliwo gazowe do gospodarstw domowych czy przedsiębiorstw, a również pojazdów. W w każdym z tych przypadków musi być on przeprowadzany co rok. Polega on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo kontrolowany jest również stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się natomiast także filtry, które są elementem instalacji LPG.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku budynków, które nie mają przyłącza do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła zasilanych paliwem stałym. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także remontowanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności